fot. EBU

Znamy skład półfinałów

Za nami ceremonia losowania półfinałów. Wiemy już, które kraje zaprezentują się w pierwszym, a które w drugim półfinale. O bilet do finału walczyć będzie 37 państw, a to oznacza, że 17 reprezentantów pożegna się z Eurowizją po półfinałowych koncertach.
3 lutego 2018

Facebook

Najpopularniejsze eurowizyjne utwory w 2016 roku

fot. Anna Velikova (EBU)Początek stycznia to dobra okazja, aby podsumować poprzedni rok. Serwis Eurovision.tv przygotował zestawienie dziesięciu najpopularniejszych piosenek Eurowizji 2016. Pod uwagę wzięto liczbę odsłon utworów na oficjalnym eurowizyjnym kanale YouTube. Kto znalazł się w TOP10?Ukraina wygrywa Eurowizję 2016!

fot. Andres Putting (EBU)Za nami Wielki Finał 61. Konkursu Piosenki Eurowizji Sztokholm 2016. Dzięki głosom jurorów oraz telewidzów z Europy i Australii, Grand Prix powędrowało w ręce reprezentantki Ukrainy, Jamali. Jej utwór "1944" zdobył 534 punkty, pokonując tym samym Australię i Rosję, które typowane były przez wielu do zwycięstwa. Reprezentant Polski, Michał Szpak zajął ostatecznie ósme miejsce. 


Dziś Wielki Finał Eurowizji 2016!

Motyw tegorocznej Eurowizji, fot. EBUPrzed nami finał 61. Konkursu Piosenki Eurowizji Sztokholm 2016. Po północy poznamy zwycięzcę największego festiwalu muzycznego na świecie. O miano najlepszego walczyć będą artyści w 26 krajów, w tym reprezentant naszego kraju, Michał Szpak. Kto wyjedzie ze stolicy Szwecji z Grand Prix?


Polska w finale Eurowizji 2016!

fot. EBUZa nami drugi półfinał tegorocznej Eurowizji. Tym samym znamy już wszystkich finalistów, wśród których znalazł się reprezentant Polski, Michał Szpak. Ponadto w finale usłyszymy reprezentantów z Łotwy, Gruzji, Bułgarii, Australii, Ukrainy, Serbii, Izraela, Litwy oraz Belgii.


Dziś drugi "polski" półfinał Eurowizji 2016!

Motyw tegorocznej Eurowizji, fot. EBUWe wtorek poznaliśmy dziesięciu wykonawców, którzy głosami europejskich widzów i jurorów uzyskali awans do wielkiego finału 61. Konkursu Piosenki Eurowizji Sztokholm 2016. Dziś w stolicy Szwecji kolejnych osiemnastu reprezentantów walczyć będzie o bilet do finału, wśród nich będzie polski reprezentant Michał Szpak, który na eurowizyjnej scenie wykona utwór "Color Of Your Life".


© 2007-2018 Eurowizja.Info
Wszelkie prawa zastrzeżone.
The official theme art of the 1956-2018 Eurovision Song Contest © EBU
Archiwum serwisu 2007 - 2012

Please publish modules in offcanvas position.