fot. EBU

Znamy skład półfinałów

Za nami ceremonia losowania półfinałów. Wiemy już, które kraje zaprezentują się w pierwszym, a które w drugim półfinale. O bilet do finału walczyć będzie 37 państw, a to oznacza, że 17 reprezentantów pożegna się z Eurowizją po półfinałowych koncertach.
3 lutego 2018

Facebook

The winner is Denmark!!!

Emelie De Forest, fot. Sander Hesterman (EBU)Zakończył się finał 58. Konkursu Piosenki Eurowizji Malmö 2013. Dezycją jurorów oraz publiczności zgromadzonej przed telewizorami w 39 krajach, Grand Prix tegorocznego festiwalu powędrowało w ręce Emmelie de Forest reprezentującej Danię. Utwór "Only Teardrops" zdobył 281 punktów.Dziś Wielki Finał Eurowizji 2013!

Motyw Eurowizji 201339 uczestników, trzy pełne emocji koncerty i tylko jeden zwycięzca. Kto? O tym przekonamy się już dziś późnym wieczorem. Czy Grand Prix powędruje w ręce reprezentantki Danii faworyzowanej przez media i bukmacherów? A może wygra kraj, którego nikt nie bierze pod uwagę, a który swoim występem powali Europę na kolana?


Pierwszy półfinał za nami!

Motyw Eurowizji 2013 Zakończył się pierwszy półfinałowy koncert 58. Konkursu Piosenki Eurowizji Malmö 2013. Na eurowizyjnej scenie zaprezentowało się szesnastu uczestników. Dziesięciu z nich głosami jurorów oraz widzów awansowało do sobotniego finału.


Dziś pierwszy półfinał Eurowizji 2013!

Motyw Eurowizji 2013Udział w 58. Konkursie Piosenki Eurowizji, który odbywa się w Malmö potwierdziło 39 nadawców publicznych. Tradycyjnie już, udział w finale zagwarantowane ma sześć krajów. Są to Francja, Hiszpania, Niemcy, Włochy i Wielka Brytania, które określa się mianem Wielkiej Piątki. Szósty kraj to oczywiście Szwecja, która triumfowała w ubiegłym roku.


Rozpoczęły się próby w Malmö

Zlata Ognevich, fot. Sander Hesterman (EBU)Rozpoczęły się próby artystów biorących udział w 58. Konkursie Piosenki Eurowizji. Podobnie jak w ubiegłym roku próby te prezentować Wam będziemy za pośrednictwem Facebook’a. Zobaczcie harmonogram.


Malmö Arena gotowa na Eurowizję

Scena tegorocznej Eurowizji, fot. Emelie Birgersson/SVT2 maja odbyła się prezentacja eurowizyjnej sceny, którą budowano przez niemal miesiąc. Wykonano ją według pomysłu znanych w Szwecji projektantów: Viktora Brattström’a i Fridy Arvidsson. Malmö Arena jest gotowa na przyjęcie artystów, których próby rozpoczynają się w poniedziałek, 6 maja.


© 2007-2018 Eurowizja.Info
Wszelkie prawa zastrzeżone.
The official theme art of the 1956-2018 Eurovision Song Contest © EBU
Archiwum serwisu 2007 - 2012

Please publish modules in offcanvas position.