Warning: imagecreatefrompng(): gd-png: libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile in /home/eurowizj/www/libraries/vendor/joomla/image/src/Image.php on line 703

19 lutego poznamy reprezentanta Polski!

Telewizja Polska zdecydowała się na zmianę formatu wyboru naszego reprezentanta na 66. Konkurs Piosenki Eurowizji. O tym, kto pojawi się na scenie w Turynie w biało - czerwonych barwach zdecydują jurorzy oraz widzowie w Koncercie Finałowym Krajowych Preselekcji do Eurowizji 2022, który odbędzie się 19 lutego.
15 Sty 2022

Włosi triumfują w Rotterdamie!!!

Za nami wielki finał 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. W tym roku eurowizyjne Grand Prix trafiło w ręce włoskiej grupy Måneskin. Ich muzyczna propozycja zatytułowana "Zitti e buoni" zdobyła uznanie jurorów i przede wszystkim widzów, którzy przyznali jej rekordową liczbę punktów. Włochy zapisują na kartach swojej eurowizyjnej historii trzecie zwycięstwo.


 

Dziś Wielki Finał Eurowizji 2021!

Przed nami finał 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. O Grand Prix walczyć będzie 26 wykonawców, z których tylko jeden wyjedzie z Holandii z eurowizyjnym trofeum. Koncert finałowy otworzy reprezentantka Cypru, a zakończy San Marino.


Dziś drugi półfinał Eurowizji 2021!

Przed nami drugi koncert półfinałowy 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. O awans do sobotniego finału walczyć będzie siedemnastu wykonawców, wśród których będzie reprezentant Polski, Rafał Brzozowski.


Finał Eurowizji 2021 bez Polski!

Za nami drugi półfinał 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Spośród siedemnastu wykonawców, tradycyjnie dziesięciu z nich uzyskało awans do finału. Niestety, o eurowizyjne Grand Prix nie powalczy reprezentant Polski, Rafał Brzozowski.


Pierwszy półfinał Eurowizji 2021 za nami!

Za nami pierwszy półfinałowy koncert 65. Konkursu Piosenki Eurowizji - Rotterdam 2021, a to oznacza, że poznaliśmy dziesięciu reprezentantów, którzy w sobotnim finale walczyć będą o Grand Prix.


© 2007-2020 Eurowizja.Info. Wszelkie prawa zastrzeżone. The official theme art of the 1956-2020 Eurovision Song Contest © EBU

Please publish modules in offcanvas position.